Komentarze

 1. Najlepszy broker jakiego spotkałem, na koncie nie mam swapu, przy mojej strategii to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ mogę czekać i nie płace swapu. Spready super niskie i bardzo szybka realizacja zleceń, polecam dla każdego. Trust Broker Group to bardzo dobry broker.

 2. Zdecydowanie bardzo uczciwy broker, któremu można zaufać. Wpłaty i wypłaty bez problemów, spready niskie na każdym koncie. Jak nie wierzycie to polecam konto demo na próbę, funkcjonalność identyczna jak na kontach realnych. Solidny partner do współpracy.

 3. Trudno dzisiaj o uczciwego brokera i dlatego sceptycznie podchodziłem do firmy Trust Broker Group, ale się nie zawiodłem. Warunki do inwestowania naprawdę bardzo dobre, partner solidny, nie robi problemów z wypłatami, bardzo szybki support, a i mają regularnie fajne promocje. Polecam szczególnie konto VIP, spread jest MEGA niski.

 4. Dosłownie w 3 dni i pieniądze po zleceniu wypłaty mam na koncie, dawno takiego brokera nie spotkałem. Brak prowizji i bardzo niski spread to kolejne zalety, które według mnie są godne podkreślenia. Jest teraz konkurs na kontach demo, sprawdźcie sobie możliwości bo są bardzo duże. Pomoc techniczna bardzo sprawnie działa, więc zawsze można liczyć na szybką odpowiedź w razie problemów. Ja jestem naprawdę zadowolony, polecam Trust Broker Group!

 5. Absolutnie żadnych problemów z wypłatami czy wpłatami. Wszystko działa w sposób niezwykle płynny, nie ma prowizji, mają świetne spready na każdym koncie. Ja osobiście jestem naprawdę zadowolony.

 6. Bardzo się cieszę, że nareszcie udało mi się znaleźć solidnego brokera. Trust Broker Group to naprawdę profesjonaliści, mają bardzo przejrzyste warunki i świetnie przygotowane narzędzia. Spread oraz prowizje to czysta poezja. Polecam założyć sobie konto demo jak nie wierzycie, ma taką funkcjonalność jak konta real. Teraz nawet mają jakiś konkurs na kontach demo, realna kasa do wygrania. Polecam serdecznie brokera.

 7. Niesamowite jest to jak szybko działa tutaj pomoc techniczna. Miałem kilka pytań i w ekspresowym tempie dostałem na nie solidne odpowiedzi. Nie mam żadnych zastrzeżeń do brokera, działa bardzo uczciwie i tworzy komfortowe warunki do inwestowania ciężko zarobionych pieniędzy. Oby tak dalej, na chwilę obecną zdecydowanie polecam.

 8. Widać, że Trust Broker Group to profesjonaliści. Naprawdę przejrzyste warunki współpracy, doskonałe warunki do inwestowania pieniędzy. Kaskę naprawdę szybko dostaję na konto po zleceniu wypłaty. Przydałoby się więcej opcji płatności, ale i tak jest super!

 9. Genialny spread 0.6 pips na koncie VIP, z którego od pewnego czasu korzystam. Jestem pozytywnie zaskoczony także tym jak funkcjonuje cały serwis, zawsze mogę szybko skorzystać z pomocy technicznej, platforma bardzo płynna i naprawdę szybko robią wypłaty. Oby tak dalej, polecam Trust Broker Group

 10. Trust Broker Group to dobry broker ECN, mam konto micro i wszystko bardzo plynnie funkcjonuje, wyplaty jeszcze nie realizowalem takze nic na ten temat nie moge napisac, co do brokera nie ma zadnych zastrzezen.

 11. Testuje demo od środy, za kilka dni będę otwierał konto real, kontakt z brokerem bardzo szybki, w ciągu godziny otrzymałem odpowiedz. Support w języku polskim.

 12. Od kilku dni testuje Trust Broker Group na koncie real i jest w szoku, nie ma prowizji, spread mam 0.8 na głównych parach , dostałem również darmowe wskaźniki, polecam Range 2017, jest bardzo dokładny. Zapisałem się do konkursu na koncie demo, może się uda coś wygrać, w 100% polecam tego brokera.

 13. Bardzo dobre warunki do handlu. Swap zero, szybkie wyplaty, jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy z tym brokerem.

 14. Świetny broker, spread mam 0.6 pips na koncie VIP i praktycznie przez cały dzień jest na takim poziomie, jestem pozytywnie zaskoczony. Po dwóch tygodniach złożyłem o wypłatę i otrzymałem po 3 dniach na moje konto bankowe. Jedyny minus to wpłaty i wypłaty tylko przelew, ale na stronie podają że będą dostępne inne formy płatności, tak czy inaczej Trust Broker Group jest godny polecenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*