Komentarze

 1. W dniu 24.04.2017 dałem się namówić na inwestycje z TaurosFX. Wpłaciłem pieniądze, gdy po 3 dniach oświadczyłem, że chcę się wycofać i odzyskać włożony kapitał zaczęły się problemy. Teraz nie odbierają telefonów.

 2. Uwaga na firmę TaurosFX. A raczej radze definitywnie omijać ją z daleka. Mają niekompetentnych doradców, ktorym zależy tylko na waszej wpłacie. Gdy cos idzie nie tak, nie reagują, nie pomagają, nie ma z nimi kontaktu. Nie biora odpowiedzialnosci za nic. Zachecaja do inwestowania oferujac dajacy duzo zarobic debiut jakiejś spólki, tylko ze potem tego instrumentu nie ma. A ty jestes w czarnej d….ie. Z wypłatami sa problemy. Ja juz zglosilem sprawę do prokuratury. Moze chociaz tych naganiaczy bez sumienia dopadna. Mam nadzieje ze sluzby nie oleją tematu. Apeluje do wszystkich pokrzywdzonych o to, by zgłaszali sprawy na policje. Moze jak ich bedzie sporo, wreszcie sie ktoś za nich weźmie. Sprawe zglaszam tez do KNF no i próbuję zainteresować sprawą media. Zrobie im reklamę.

 3. TaurosFX to oszuści od 3 tygodni nie mogę wypłacić swoich pieniędzy ,0 kontaktu, telefony milczą, mam wrażenie że ta platforma ,,TaurosFX ” to zwykłe DEMO a nasze pieniądze NIGDY TAM NIE TRAFIŁY tylko na ich prywatne konta !!!! Zgłaszajcie te oszustwa na POLICJE

 4. TaurosFX jest to wielkie oszustwo. Naciągają ludzi. Nie odbierają telefonów. Bardzo nieudaczni handlowcy np: Patryk Urbański gość chyba non stop jest nawalony, nie potrafi poprawnie mówić, już nie wspomnę o wiedzy która jest ZEROWA.

 5. Proponuję sprawę zgłosić odpowiednim organom. Też nie udaje mi się odzyskać pieniędzy, na dniach zgłaszam to tam gdzie trzeba.

 6. Korzystam z usług TaurosFX. Wczoraj straciłam z nimi jakikolwiek kontakt. Brak odpowiedzi na meile. Telefony są wyłączone. Podejrzewam że to firma krzak.

  1. Witam, też od 13.04.2017 roku brak kontaktu a opiekunem Panią
   Magdą G, jeśli taka istnieje, pozostałe 3 osoby do których mam telefon też milczą, co tu dalej robić, proszę o kontakt jeśli to możliwe.Pozdrawiam

 7. Ja również próbuję od około 2 tyg. odzyskać pozostałe środki od TaurosFX. dodzwonić się do nich nie da a na maile nie odpisują. jak teraz odzyskać wpłacone pieniądze? przecież nie będę nimi dalej grał bo wcześniej czy później w końcu przegram wszystko. czy ktoś to dokładnie zweryfikował czy mają oni zezwolenie KNF’u na działalność?

 8. Zostałem oszukany przez tą firmę na dużą sumę pieniędzy, mój broker nie odbiera telefonu a moje konto zostało wyczyszczone. Żadnej inwestycji nie ma, to zwykłe wyłudzenie pieniędzy. Proszę o kontakt osoby które w jakiś sposób odzyskały swoje zainwestowane środki. Ostrzegam również innych chętnych na inwestycję w TaurosFX.

 9. Dokonałam wpłaty do TaurosFX a chcąc odzyskać zwrot proszę od tygodnia, mój „opiekun” nie słucha a teraz jeszcze brak kontaktu- uważam,że to wielkie oszustwo, nie dajcie się nabierać

  1. Witam, czy Pani znalazła sposób na odzyskanie pieniędzy ?
   Jestem w podobnej sytuacji więc będę wdzięczny za odpowiedź.Pozdrawiam.

 10. Ludzie! Zastanówcie sie sto razy. Nie polecam TaurosFX. Wszystko jest ok dopoki nie wpłacicie kasy; poźniej zero kontaktu, brak możliwości wypłaty własnych pieniędzy.Porażka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*