Komentarze

 1. CFD 1000 ( nazwana prze zemnie „OŚMIORNICA ) wyniosła sie juz z pod drugiego adresu, najpierw z ul. Bukowińska 22 , przeniosła sie na ul. Wiscigowa 7, obecnie z początkiem maja 2017, w nie wiadomym kierunku. TO OSZUŚCI I ZŁODZIEJE !!!! Zgłosiłem CFD 1000 do prokuratury art.178

 2. CFD1000 TO OSZUŚCI I NACIĄGACZE. Zależy im tylko na wpłacie pieniędzy. Jak tylko wspomniałam , że nie mam pieniędzy na dalsze inwestowanie, to tak pokierowano mną , że konto moje szybko wyzerowało się. Straciłam 25 tys. zł. i ok. 20 tys. zł. wypracowany zysk ( zarobiony na zawirowaniach politycznych- przed wyborami USA). Oczywiście tel. wówczas już milczał. Przestrzegam przed inwestowaniem u nich.

 3. Kłamcy i oszuści. Moje konto jest na minusie. Telefon opiekuna milczy. Nie wiem co mam dalej zrobić. Może ktoś mi powiedzieć?
  Proszę poradźcie mi, jestem kłębkiem nerwów. Czy da się usunąć konto z CFD1000?

  1. Tylko niecenzuralne słowa cisną się na usta gdy słyszę o tych oszustach z cfd1000. W momencie kiedy zbliżysz się do 100% zabezpieczenia przestanie milczeć i będą nalegać na dopłatę kasy w celu obrony pozycji.

 4. Namolny marketing, dzwonią 5 razy dziennie. Za każdym razem proszę o usunięcie numeru z bazy niestety bez skutecznie. Nie rozumiem ich polityki, jeśli o 10 powiedziałem, że nie jestem zainteresowany to raczej do godziny 12 (kolejnego telefonu) nie zmienię zdania….

 5. Kłamią, że są regulowani przez FCA (brytyjski nadzór). Nie są w stanie jednak podać numeru regulacji.
  Twierdzą, że są ECN, podczas gdy w regulaminie stoi jak być „market maker” – i dotyczy to każdej transakcji. Cytat:

  „Any transaction entered into and made with CFD 1000 shall be concluded with CFD 1000 as a market maker. ”

  podsumowanie – oszuści https://cfd1000.com/pl

 6. Odnoszę wrażenie , ze i mnie osobiście wykiwali. Albo mają wyłączony telefon, lub nie od powiadamiają. Jeszcze negocjuje z CFD1000.

 7. cfd1000 aą zwykłymi oszustami i naciągaczami, nie ma żadnych debiutów
  – zależy im na wpłacie kasy. Potem opowiadaja niestworzone bajki jak to szybko zaczniesz zarabiać – najdalej po 3msc. zerują konto i kontakt sie urywa. Strona https://cfd1000.com/pl

  1. Podzielam opinie że to oszuści i naciągane i trzeba być bardzo czujnym

 8. Przygoda z CFD1000 może skutkować kompletnym bankructwem.Jak nie „idzie”nie odbierają telefonów a ja nie wiem czy zamykać pozycje czy dale brnąc w to a straty rosną i przekroczyły wkład?.Czy ktoś może mi pomóc i doradzić co w tej sytuacji zrobić?Jestem załamany.

  1. Próbował Pan wypłacić środki od CFD1000? Ja pozamykałem pozycje, ale nie mogę wypłacić tego co mi zostało.

 9. Po przygodzie z nimi nie miałem więcej ochoty na jakikolwiek kontakt z rynkiem finansowym.
  Do dzisiaj, pomimo WIELOKROTNEGO zwracania uwagi, że nie mam ochoty na telefony od nich dzwonią i wciskają swój kit!

 10. Dziś dzwonił do mnie gostek z tej firmy. Przedstawił się tylko raz poproszony o powtórzenie – odmówił. Poproszony o podanie szczegółów na temat firmy spytał się po co mi to. Odparłem, że w mediach dużo się mówi o nieuczciwych firmach więc chcę zweryfikować jego i jego firmę i jeżeli nie chce, niech się rozłączy. Rozłączył się. Czyli praktycznie sam się przyznał, że nie gra uczciwie.

  1. Radzę uważać na CFD1000. Na zagranicznych forach znalazłem mnóstwo negatywnych komentarzy.

 11. Komentarze innych traderów, mowia same za siebie, wystarczy wpisać w google CFD1000 i pojawi sie cała lista…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*